Styret og komiteer

Styret i Asker hundeklubb

Leder: Kristin Gudem
kristin@gudem.com
975 79 834
Nestleder/styremedlem: Sigrid Bergquist
sigrid.b@hotmail.com
905 72 310
Sekretær: Agnethe Sørum Ellingsen
agnethe@live.no
952 43 631
Økonomiansvarlig: Ellen Staurset
ellen.staurset@echas.no
482 12 005
Styremedlemmer: Siri Hagen
siri@gjentreprenor.no
941 70 016
  Anniken Sæther
anniken.saether@hotmail.com
932 67 957
  Linda Høyem Thrygg
lthrygg@outlook.com
909 98 340
  Geir Dahle
catrin.bekker@gmail.com
971 21 256
Varamedlemmer: Nina Oftedal
oftedalnina@yahoo.no
917 14 901
  Ronja Bjørnvold Bråthen
ronjabjornvold@hotmail.com
930 16 801

Kontaktpersoner i komiteene:

Agility Gro Bunæs askerhk.agility@gmail.com 930 64 177
Agilitykurs
for juniorer
Anne Christine Brenne
acbrenne@gmail.com
911 43 635
Bruks Siri Hagen
siri@gjentreprenor.no
941 70 016
Juniorer Geir Dahle
catrin.bekker@gmail.com
971 21 256
Lydighet      Linda Høyem Thrygg
lthrygg@outlook.com
909 98 340
Hjemmesiden/
Informasjon
Ronja Bjørnvold Bråthen
ronjabjornvold@hotmail.com
930 16 801
Rallylydighet Mona Paus
ahkrallylydighet@gmail.com
951 47 795
Dikemark Nina Oftedal
oftedalnina@yahoo.no
917 14 901

Ønsker du å være mer aktiv i klubben eller i din gren? Vi drives av frivillighet og er avhengige av våre medlemmer for å kunne arrangere treninger, stevner og kurs 😊

Ta kontakt med lederen i den komitéen du kan tenke deg å være med i for mer informasjon om hva det innebærer.

Ønsker du å komme inn i styret, ta kontakt med leder av valgkomite Arnt Reiten på e-post: tinaulve@hotmail.com

%d bloggers like this: